Najlepsza pożyczka gotówkowa – Luty 2016

Szukasz możliwości by zrealizować swoje marzenia? Wybór pożyczki może być trudny, szczególnie jeżeli wcześniej nie interesowały Cię usługi banków skierowane do osób, które chcą skorzystać z zadłużeń na dowolny cel. Nie musisz martwić się wysokimi ratami, chociaż banki podnoszą tabele opłat, kredyty gotówkowe nadal prezentują się atrakcyjnie. Większość instytucji stara się przyciągnąć nowych Klientów promocjami, które zapewniają niższe raty, a dzięki temu łatwiejszą spłatę zobowiązania. Elastyczne warunki zadłużenia pozwolą Ci rozłożyć spłatę na dłuższy okres, przy jednoczesnym obniżeniu rat. W przeciwieństwie do parabanków, tradycyjny kredyt nie będzie dla Ciebie tak kosztowny. Jeżeli masz wątpliwości, wystarczy, że porównasz opłaty związane z najpopularniejszymi zadłużeniami. Zachęcamy do poznania usług, które są dokładnie opisane w rankingu kredytów konsumenckich na naszym portalu.

Gdzie otrzymasz najlepszą ofertę?

Pożyczka gotówkowa może okazać się najlepszym rozwiązaniem gdy potrzebujesz pieniędzy na pilne wydatki. To nieistotne w jakim celu wykorzystasz zdobytą gotówkę, Kredyt konsumencki otrzymasz pod warunkiem, że posiadasz zdolność kredytową oraz nie masz zaległości wśród innych zadłużeń. Jeżeli jednak chcesz poznać najkorzystniejsze produkty zachęcamy do porównania pożyczek, które obecnie wyróżniają się wśród pozostałych zadłużeń. Polecamy pożyczki gotówkowe, które zajmują najwyższe miejsca w rankingu kredytów.

  t

 1. t

  Eurobank – Wypożyczka

  t

  Promocyjna pożyczka, która zapewnia do 15 000,00 złotych na okres maksymalnie 60 miesięcy. Eurobank pobiera wyłącznie prowizję od udzielenia zadłużenia, wynosi ona 10,00% wypłaconego kapitału. Pożyczka ma jasne zasady i zapewnia błyskawiczną decyzję o przyznaniu kredytu.

  t

 2. t

 3. t

  Alior Bank – Lekka Pożyczka Gotówkowa

  t

  Pożyczka z bardzo niskim oprocentowaniem sięgającym 4,90%. Alior Bank nie przewiduje w przypadku tego zadłużenia prowizji. Maksymalna kwota o jaką może ubiegać się Klient banku to 50 000,00 złotych. Spłatę można rozłożyć na 60 miesięcznych, równych rat.

  t

 4. t

 5. t

  Eurobank – Kredyt z Premią Roczną

  t

  Oferta skierowana wyłącznie do Klientów Eurobanku posiadających otwarty rachunek osobisty w instytucji. Maksymalna kwota kredytu to 120 000,00 złotych, a najdłuższy okres spłaty zobowiązania wynosi 108 miesięcy. Oprocentowanie nominalne kredytu wynosi 5,00%, natomiast prowizja za udzielenie pożyczki stanowi 3,00%. Promocja pozwala zdobyć rocznie premię sięgającą nawet 400,00 złotych.

  t

 6. t

 7. t

  Credit Agricole – Prostoliczony Kredyt Gotówkowy

  t

  Maksymalna wysokość zadłużenia to 120 000,00 złotych, okres na jaki możesz zaciągnąć pożyczkę to maksymalnie 72 miesiące. Oprocentowanie Prostoliczonego Kredytu Gotówkowego wynosi 5,00%, a prowizja jaką pobiera bank to 12,50%. Credit Agricole wymaga od swoich Klientów dokumentów potwierdzających stałe dochody.

  t

Pożyczka w parabanku?

Zależy Ci przede wszystkim na minimalnej ilości formalności i chcesz otrzymać pieniądze w jak najkrótszym czasie? Coraz więcej Klientów zwraca na to uwagę. Choć oferta parabanków jest coraz większa, mając możliwość skorzystać z usług banków nie narażaj się na dodatkowe opłaty naliczane przez firmy pożyczkowe.

Nawet promocje nie dają Ci gwarancji niższych całkowitych kosztów, musisz pamiętać, że parabanki często nie informują o licznych prowizjach czy opłatach m.in. związanych z obsługą Klienta poza siedzibą firmy.