Dzięki nam będziesz cieszył się wymarzonym samochodem

Kredyt konsolidacyjny – ryzyko czy okazja?

wtorek, 04 sierpień 2020 at 1:49 pm

Kredyt konsolidacyjny polega na połączeniu kilku zobowiązań w jedno. Brzmi atrakcyjnie. Wydaje się również być bardzo wygodne, zobacz na 17bankow.com która opcja dla Ciebie najlepsza. Jednak czy rzeczywiście jest dobrym rozwiązaniem? Aby móc sobie odpowiedzieć na to pytanie, należy na początku zastanowić się nad tym, czy rzeczywiście potrzebujemy konsolidacji naszych zobowiązań. Jeśli decydujemy się na nią, ponieważ ewentualny kredyt konsolidacyjny uważamy za ratunek przy odciążeniu naszego domowego budżetu, który nie radzi sobie ze spłatą kilku kredytów jednocześnie, nie zawsze jest to najlepszy pomysł. W przypadku chwilowych problemów finansowych – gdy chcemy, by część pieniędzy, którymi spłacamy pożyczki, została w naszym portfelu – możemy przecież skorzystać z opcji zawieszenia spłaty rat na kilka miesięcy. Banki dają nam przecież taką możliwość. Najczęściej w przypadku gdy kredytobiorca przez chwilę staje się niewypłacalny poprzez nagłą utratę pracy bądź wypadną mu nagłe nieprzewidziane wydatki uniemożliwiające terminowe wywiązywanie się ze wszystkich zaciągniętych pożyczek. Ta opcja jest o wiele mniej ryzykowna niż kredyt konsolidacyjny i rzeczywiście pomaga nieco zaoszczędzić, nie wpędzając się jednocześnie w jeszcze większe zadłużenie. Jeśli jednak znajdujemy się w sytuacji, w której kredyt konsolidacyjny jest dla nas jedynym rozwiązaniem, powinniśmy pamiętać o kilku aspektach, które powinny decydować o tym, która oferta konsolidacji jest dla nas najkorzystniejsza.

Read More
 

Na co przeznaczamy kredyty gotówkowe?

środa, 03 czerwiec 2020 at 12:47 pm

Kredyty gotówkowe z definicji nie mają jasną sprecyzowanego celu i można je przeznaczyć w pełni na konsumpcję co daje naprawdę szerokie możliwości w zakupie produktów za pozyskane w ten sposób pieniądza. Głównym ograniczeniem tutaj będzie ich ilość ponieważ w ten sposób możemy pozyskać najwyżej kilkanaście tysięcy złotych a przeważnie jest to do pięciu tysięcy a więc w sam raz na zakup produktu ze średniej półki, zobacz więc na PortalBankowy.info co i w jaki sposób warto sfinalizować dzięki kredytowi.

Read More
 

Auto kredyt: poznaj 5 działań, które trzeba zrobić przed aplikacją.

środa, 01 kwiecień 2020 at 10:33 am

Szukasz nowego lub używanego samochodu? Jeśli planujesz sfinansować ten zakup, prawdopodobnie zastanawiasz się, jak uzyskać najlepszą możliwą stopę pożyczki samochodowej. W końcu stopa kredytu samochodowego ma bezpośredni wpływ na miesięczne płatności i ile pieniędzy wydasz na odsetki, zobacz najlepsze oferty na 17bankow.com.

Wskazówki, jak uzyskać najlepszą stopę pożyczki w auto kredycie

Na szczęście istnieje kilka wypróbowanych i prawdziwych wskazówek, jak uzyskać najniższe stawki kredytu samochodowego. Oto kilka sposobów na obniżenie stawki.

Read More
 

Szukaj

Serwis

Archiwum

Informacje

Links