Dzięki nam będziesz cieszył się wymarzonym samochodem

Dlaczego wiele osób korzysta z kredytów gotówkowych?

piątek, 04 grudzień 2020 at 12:13 pm

Dodatkowe źródła finansowania w rozmaitych formach cieszą się popularnością nie od dzisiaj. Mnóstwo osób decyduje się na skorzystanie z tego rodzaju możliwości w różnorodnych okolicznościach. Czynników wpływających na taki właśnie stan rzeczy jest dosyć sporo, niemniej jednak warto mieć świadomość tego, co kształtuje zainteresowanie kredytami gotówkowymi. Może nam to pomóc przy podejmowaniu decyzji, jeśli sami zastanawiamy się nad takim rozwiązaniem, szczegółowe informacje wraz z anlizami ofert znajdziesz na https://www.17bankow.com.

Read More
 

Na jakich warunkach udzielane są kredyty hipoteczne?

wtorek, 13 październik 2020 at 11:47 am

Kredyt hipoteczny jest specyficznym rodzajem zobowiązania finansowego. Jest pożyczką udzielaną na konkretny cel, jakim jest remont, a częściej zakup mieszkania albo domu. Nie możemy jej przeznaczyć na inny cel, a jej cechą charakterystyczną jest hipoteka – obciążenie danej nieruchomości stanowiące zabezpieczenie banku, który, w przypadku gdy kredytobiorca w różnych powodów przestanie spłacać raty zaciągniętego zobowiązania, ma prawo sprzedać nieruchomość obciążoną hipoteką, aby odzyskać pożyczone pieniądze, zobacz jeszcze inne wady oraz zalety kredytów na zlotykredyt.com.pl.

Read More
 

Kredyt konsolidacyjny – ryzyko czy okazja?

wtorek, 04 sierpień 2020 at 1:49 pm

Kredyt konsolidacyjny polega na połączeniu kilku zobowiązań w jedno. Brzmi atrakcyjnie. Wydaje się również być bardzo wygodne, zobacz na 17bankow.com która opcja dla Ciebie najlepsza. Jednak czy rzeczywiście jest dobrym rozwiązaniem? Aby móc sobie odpowiedzieć na to pytanie, należy na początku zastanowić się nad tym, czy rzeczywiście potrzebujemy konsolidacji naszych zobowiązań. Jeśli decydujemy się na nią, ponieważ ewentualny kredyt konsolidacyjny uważamy za ratunek przy odciążeniu naszego domowego budżetu, który nie radzi sobie ze spłatą kilku kredytów jednocześnie, nie zawsze jest to najlepszy pomysł. W przypadku chwilowych problemów finansowych – gdy chcemy, by część pieniędzy, którymi spłacamy pożyczki, została w naszym portfelu – możemy przecież skorzystać z opcji zawieszenia spłaty rat na kilka miesięcy. Banki dają nam przecież taką możliwość. Najczęściej w przypadku gdy kredytobiorca przez chwilę staje się niewypłacalny poprzez nagłą utratę pracy bądź wypadną mu nagłe nieprzewidziane wydatki uniemożliwiające terminowe wywiązywanie się ze wszystkich zaciągniętych pożyczek. Ta opcja jest o wiele mniej ryzykowna niż kredyt konsolidacyjny i rzeczywiście pomaga nieco zaoszczędzić, nie wpędzając się jednocześnie w jeszcze większe zadłużenie. Jeśli jednak znajdujemy się w sytuacji, w której kredyt konsolidacyjny jest dla nas jedynym rozwiązaniem, powinniśmy pamiętać o kilku aspektach, które powinny decydować o tym, która oferta konsolidacji jest dla nas najkorzystniejsza.

Read More
 

Szukaj

Serwis

Archiwum

Informacje

Links